Expert Workshop TEOSYAL

TERMÍN: 23.10.2021 (SOBOTA)
Miesto: HOTEL SHERATON BRATISLAVA

Expert Workshop TEOSYAL 2021

O prednášajúcich

Dr. Lee Walker (UK)

Dr. Lee Walker (UK)

Uznávaný anglický lekár s viac ako 19-ročnými skúsenosťami v oblasti estetickej medicíny. Je riaditeľom a hlavným školiteľom v Lee Walker Facial Aesthetics Academy. Je taktiež spoluzakladateľom a členom skupiny expertov pre komplikácie (Aesthetic Complications group – ACE), ktorá poskytuje poradenstvo týkajúce sa komplikácií spojených s nechirurgickými ošetreniami. Má široký prehľad o štúdiách spojených s výplňovými materiálmi a pravdepodobne nie je otázka v súvislosti s komplikáciami, na ktorú by nevedel reagovať. Dr. Lee Walker zastáva post medzinárodného školiteľa TEOXANE Akadémie. Pravidelne prednáša a odovzdáva svoje vedomosti a skúsenosti po celom svete.

Web: https://leewalkeracademy.com/
Instagram: @leewalker_academy

Dr. Raul Cetto, PhD. (UK)

Dr. Raul Cetto, PhD. (UK)

Anglický chirurg s talianskymi koreňmi, ktorý má doktorát v odbore otolaryngológia a chirurgia hlavy a krku. Špecializuje sa aj na nechirurgickú estetiku tváre. Pôsobí na klinike 1.6 v Marylebone, Londýn.
Je aktívnym výskumným pracovníkom pre Imperial College a hlavným odborným školiteľom pre Harley Academy.
Zúčastňuje sa na rôznych medzinárodných kongresoch a je taktiež autorom viacerých odborných publikácií. Dr. Raul Cetto je členom lekárskeho výboru spoločnosti TEOXANE.

Web: https://cliniconepointsix.com/
Instagram: @drcetto