3. ročník Siklienka EXPERT DAY

TERMÍN: 27.10.2018
Miesto: Hotel Kaskády, Sielnica

Partneri

Spoločnosť BTL bola založená v roku 1993 zaoberajúca sa vývojom, výrobou, predajom a servisom zdravotníckych prístrojov a zariadení. Od svojho vzniku prešla dynamickým vývojom, kedy rozvíjala a rozširovala portfólio svojich produktov tak, že má teraz komplexnú ponuku zdravotníckych prístrojov pre rehabilitáciu, kúpeľníctvo, kardiológiu, gynekológiu a ESTETICKÚ MEDICÍNU.

Kníhkupectvo a vydavateľstvo Malé Centrum sa od roku 1992 špecializuje na zahraničnú odbornú literatúru vo všetkých vedných oblastiach a veľmi úzko spolupracuje so zahraničnými odbornými vydavateľstvami už viac ako 20 rokov. Na základe uvedených skutočností a reálnych skladových zásob s niekoľkými tisíckami titulov je najväčším obchodom so zahraničnou odbornou literatúrou na Slovensku a v Českej republike.

Už od roku 2009 vyrába vinárstvo ELESKO kvalitné prémiové vína výlučne z vlastnej úrody hrozna, ktoré pestuje v Malokarpatskej a Tokajskej oblasti. V jednom z najmodernejších wine parkov v strednej Európe kombinujeme tradičné postupy výroby s najmodernejšími technológiami. Počas podujatia spoločnosť ELESKO ponúkne ochutnávku svojich jedinečných vín.

Motor-Car Banská Bystrica, spol. s r.o. ponúka svojim klientom kvalitné produkty v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladie na spokojnosť svojich zákazníkov. Počas podujatia poskytne spoločnosť Motor-Car Banská Bystrica, spol. s r.o. svoje luxusné automobily a vy budete mať tak možnosť odviesť sa na nádherných exkluzívnych modeloch áut značky Mercedes-Benz.